Vodní turistika Stupen narocnosti 3

Vydra a Otava na Barakách,z narizení vlády zruseno

« Zpět na výpis zájezdů

Povolením splouvání Vydry se nám otvírají nové možnosti pro vodácké sjezdy. Vydra je na horním toku do náročnosti WW3, stejně tak úsek Otavy z Čeňkovy pily. Vodácký zájezd je určen pro zkušenější vodáky na samovylévacích lodích.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letPoznámka
0031 24.4. - 26.4.2300Kč2100Kčposlední volná místa
 
 
 

Program vodáckého zájezdu: 

1. V odpoledních hodinách odjezd z Prahy, ubytování a nocleh.
 
2. Sjezd horního toku Vydry do Antýglu, prozájemce i opakovaně, krátký peřejnatý úsek (6 km, WW2–3).
 
3. Sjezd Otavy z Čeňkovy pily do Annína, dále pak do Sušice (22 km), návrat do Prahy ve večerních hodinách.

 

Poznámka:

Na vodácký zájezd je plánován na Baraky. 

 

 

Cena vodáckého zájezdu zahrnuje:

Dopravu autobusem s vlekem na lodě, zapůjčení lodí, pádel, vest, přileb na kajaky, převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě, ubytování je v horské chatě na 6–8 lůžkových pokojích a služby průvodce na vodě. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu.

 

Nároky:

 

Vodácký zájezd je při vyšším stavu vody až do náročnosti WW3.

 

Upozornění:

Za příplatek 300 Kč je možné si zapůjčit kajak. Prokážete-li dostatečné znalosti na kajaku, bude Vám příplatek vrácen. Na tuto vodáckou dovolenou je vzhledem ke studené vodě nezbytné mít vlastní nebo zapůjčený neopren (za příplatek 200 Kč je možné si jej objednat). Dále je možno si za příplatek 150 Kč objednat zapůjčení vodácké bundy.

 

Poznámka:

Tento zájezd není vhodný pro děti do 12 let bez doprovodu zkušeného vodáky. Na tyto vodácké zájezdy nepřijímáme cestovní smlouvu s dítětem na porcelánu!

 

Způsob přihlášení:

 

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2020.

 

Nástupní místo

Praha

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
003124.4. - 26.4. Všeobecné informace Informace k zájezdu