Vodní turistika Stupen narocnosti 2

Vltava, pouze doprovodné vozidlo a půjčení lodí

« Zpět na výpis zájezdů

Řeka je vodácky atraktivní, kolem je řada památek a pamětihodností. Kdo tuhle řeku nejel, jako by ani nebyl vodákem. Velká návštěvnost v letním období však má i své stinné stránky, jako jsou čekání na jezech a poměrně plné a rušné kempy.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letCena dítěte na porcelánuPoznámka
0321 25.7. - 28.7.1090Kč1090Kč100KčUzavřeno

Program vodáckého zájezdu:

1. Ve 12:00 sraz ve Vyšším Brodu na tábořišti, (klášter, poštovní muzeum), sjezd (cca 12 km) na Rožmberk (hrad a zámek).
2. Z Rožmberka do Českého Krumlova (cca 21,5 km), prohlídka města (hrad a zámek, koupání v bazénu).
3. Z Českého Krumlova na Zlatou Korunu (cca 17 km).
4. Ze Zlaté Koruny přes Dívčí Kámen (zřícenina hradu, keltské oppidum), dojezd do Boršova (cca 20 km) a ukončení 15:00-16:00.

Poznámka:

Od počtu 12 lodí pro vás můžeme zajistit stejný zájezd za stejných podmínek i v jiných termínech, pokud nám to kapacity umožní.

Cena vodáckého zájezdu zahrnuje:

Zapůjčení lodi včetně pádel a dopravy lodí na akci a zpět (půjčujeme rychlé dvojmístné lodě Maku Vydra a stabilnější třímístné Tukany), zapůjčení jednoho 40 l barelu na loď, dopravu osobních věcí po dobu jízdy na vodě a zapůjčení rozkládacích laviček k ohni.

Cena nezahrnuje:

Kempovné na tábořištích (vybereme od vás na místě zálohu 250 Kč na osobu a pak vám ji proti skutečným nákladům vyúčtujeme), dopravu účastníků na akci a zpět a zapůjčení vest. Dětské vesty půjčujeme za příplatek 15 Kč/den, vesty UNI pro děti od 13 let a dospělé za 25 Kč/den.

Pravidla převozu osobních věcí po dobu jízdy na vodě:

První den vydáváme lodě a přebíráme osobní věci nejdéle 2 hodiny po plánovaném srazu. Další dny přebíráme osobní věci mezi 10:00 a 11:00 a vydáváme je podle délky trasy od 15:00 do 18:00. Po 18:00 již ostrahu osobních věcí nezajišťujeme. Poslední den se lodě vracejí mezi 15:00 a 16:00.

Na tyto vodácké výlety bereme pouze ucelené posádky.

Způsob přihlášení:

 

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2020.

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
032125.7. - 28.7. Všeobecné informace Informace k zájezdu