Vodní turistika Běžná nenáročná turistika a koupání Stupen narocnosti 2

Víkend na Vltavě z Vyššího Brodu, rezervováno

« Zpět na výpis zájezdů

Vltava – na horním toku úzká meandrující říčka protékající nejkrásnější částí Šumavského národního parku, pod Vyšším Brodem pak mnoho kilometrů rychlejší vody.

Plavbu začínáme splutím náročnějšího jezu ve Vyšším Brodu, pokračujeme na Rožmberk, kde nás na ostrohu nad řekou zdraví stejnojmenný hrad. Zlatým vodáckým hřebem je plavba přes všechny jezy a peřeje, které nás provedou Českým Krumlovem a postarají se o vodácké veselí. 

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letCena dítěte na porcelánuPoznámka
0081 19.6. - 21.6.2200Kč2100Kč1650Kčposlední volná místa

Program vodáckého zájezdu:

1. V odpoledních hodinách odjezd autobusem z Prahy a ubytování v kempu nad Větřní.

2. Přejezd do Vyššího Brodu a sjezd Vltavy přes Rožmberk do kempu (25 km).

3. Sjezd Vltavy z kempu do Českého Krumlova (12 km), sjezd krumlovských jezů, prohlídka města a ukončení, návrat do Prahy ve večerních hodinách.

 

Poznámka:

Pro skupiny více než 20 osob je možno zájezd zajistit s dopravou osobními auty. Sleva na osobu činí 350,-Kč. V tomto případě cena po slevě zahrnuje parkovné aut a nezbytnou přepravu řidičů při převozu vozidel.

 

Cena vodáckého zájezdu zahrnuje: 

Dopravu autobusem s vlekem na lodě, zapůjčení lodí, pádel, převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě, služby průvodce, ubytování ve čtyřlůžkových chatkách. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu.

 

Nároky:

Náročnost do WW1–2, při vyšším stavu vody vyžaduje Vltava dostatečné znalosti. Vhodné pro děti od 8 let v doprovodu zkušeného vodáka. Tyto vodácké zájezdy nejsou vhodné pro začátečníky. 

 

Způsob přihlášení:

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2020.

Nástupní místo

Praha, Písek.

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
008119.6. - 21.6. Všeobecné informace Informace k zájezdu