Vodní turistika FotoalbumStupen narocnosti 2

Víkend na Otavě,zruseno

« Zpět na výpis zájezdů

Mnoho vodáků o ní mluví jako o nejkrásnější české řece. Otava má pro vodáky spoustu výhod. Úsek z Annína stále nabízí lákavé peřejky, na kterých už mnoho vodáků okusilo teplotu vody. Pod Sušicí na nás poté shlíží majestátní zřícenina hradu Rabí.

 

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letCena dítěte na porcelánuPoznámka
0071 12.6. - 14.6.2150Kč1990Kč1650KčRezervováno

 

Program vodáckého zájezdu:

 
1. V odpoledních hodinách odjezd z Prahy, večer ubytování v kempu ve Velkých Hydčicích.
 
2. Ráno přejezd autobusem do Sušice a sjezd Otavy zpět do kempu.
 
3. Sjezd z Velkých Hydčic do Katovic a odjezd do Prahy. 
 

Cena pro vodácký zájezd zahrnuje:

 
Dopravu autobusem s vlekem na lodě, zapůjčení lodí, pádel, převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě, služby průvodce, ubytování v kempu. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu. 
 

Nároky:

 
Náročnost do WW1–2, při vyšším stavu vody vyžadují dané řeky dostatečné znalosti. Vhodné pro děti od 8 let v doprovodu zkušeného vodáka. Tyto vodácké zájezdy nejsou vhodné pro začátečníky. 
 

Způsob přihlášení:

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2020.

 

 

Nástupní místo

Praha, Strakonice

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
007112.6. - 14.6. Všeobecné informace Informace k zájezdu