Vodní turistika Běžná nenáročná turistika a koupání Stupen narocnosti 2

Víkend na Ohři, kánoe, zruseno

« Zpět na výpis zájezdů

Okolí řeky Ohře má rozmanitý charakter. U Lokte vstupujeme působivým údolím do jedné z nejnavštěvovanějších oblastí Poohří. Tato krajina, známá zejména peřejí Hubertus s cvičným terénem, se pomalu blíží řece, kterou kdysi táhli lososi.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letCena dítěte na porcelánuPoznámka
0191 30.5. - 31.5.1290Kč990Kč400Kčposlední volná místa

Program vodácké dovolené:

1. Dopoledne sraz účastníků v Lokti u nádraží, sjezd Ohře do Karlových Varů (cca 18 km), ubytování na tábořišti.

2. Sjezd Ohře do Vojkovic (cca 21 km) a ukončení.

Cena vodácké dovolené zahrnuje:

Zapůjčení a dopravu lodí, pádel, ubytování na tábořišti, převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě a služby průvodce na vodě. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu.

Nároky:

Méně náročná WW, není však vhodná pro úplné začátečníky z důvodu vodnatějších úseků Ohře.

Poznámka:

Za osobní auto účtujeme příplatek 150 Kč, který zahrnuje parkovné a převoz řidiče pro auto dle programu.

Způsob přihlášení:

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2020.

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
019130.5. - 31.5. Všeobecné informace Informace k zájezdu