Vodní turistika Běžná nenáročná turistika a koupání Stupen narocnosti 1

Víkend na Moravě, vlastní auto, kánoe

« Zpět na výpis zájezdů

Projedeme se širokým Hornomoravským úvalem, kde přichází meandrující úseky Litovelské Pomoraví. Překvapí vás příjemně proudící čistý tok Moravy, který vám poskytne pohodový vodácký zážitek.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letCena dítěte na porcelánuPoznámka
0221 19.6. - 21.6.1590Kč1450Kč600Kčposlední volná místa

Program vodácké dovolené:

1. Sraz v kempu a ubytování.

2. Ráno přejezd auty do Postřelmova a sjezd Moravy do kempu (cca 17 km ZWC)

3. Sjezd Moravy do Litovle (cca 20 km).

Poznámka:

Za osobní auto účtujeme příplatek 150 Kč, který zahrnuje parkovné a převoz řidiče pro auto dle programu. 

Cena vodácké dovolené zahrnuje:

Zapůjčení a dopravu lodí, pádel, vest, doprovodné vozidlo a služby průvodce na vodě, ubytování na tábořišti a převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu. V ceně není parkovné aut.

Nároky:

Morava je vhodná pro rodiny s dětmi, jedná se o nenáročné splutí. 

 

Způsob přihlášení:

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2020.

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
022119.6. - 21.6. Všeobecné informace Informace k zájezdu