Vodní turistika Běžná nenáročná turistika a koupání Stupen narocnosti 2

Tichá a Divoká Orlice, zruseno

« Zpět na výpis zájezdů

Uzoučká říčka meandrující mezi loukami, poměrně čistá voda s řadou peřejek a jízků. Řeka, která umí překvapit, nadchnout a zaujmout. Pokud víte, kde se najíst a kde nocovat, protože zde není zdaleka takový servis jako na jiných, komerčně využívanějších řekách, budete nadšeni přírodou, klidem a pohodou. Ubytování máme v příjemných čtyřlůžkových chatkách.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letCena dítěte na porcelánuPoznámka
0061 22.5. - 24.5.2350Kč2100Kč1650Kčposlední volná místa
 
 

Program vodáckého zájezdu:

 
1. Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách, přejezd do Kostelce nad Orlicí, ubytování v kempu. 
2. Sjezd cca 18 km Divoké Orlice na soutok s Tichou Orlicí.
3. Ráno přejezd do Letohradu a sjezd Tiché Orlice (cca 16 km vodácky nejzajímavějšího úseku WW1), příjezd do Prahy po 20. hodině.

 

Cena vodáckého zájezdu zahrnuje:

Dopravu autobusem s vlekem na lodě, zapůjčení lodí, pádel, převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě, služby průvodce na vodě, ubytování v chatkách. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu.

 

Nároky:

Jedná se o meandrující řeky, kde je dobré znát ovládání lodi, náročnost WW1. Vhodné pro děti nad 8 let.

 

Způsob přihlášení:

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách. Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2020.

Nástupní místo

Praha, Hradec Králové

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
006122.5. - 24.5. Všeobecné informace Informace k zájezdu