Vodní turistika Stupen narocnosti 3

Severní tříkomb. z narizení vlády zruseno

« Zpět na výpis zájezdů

Horní toky řek, které odvodňují Krkonoše a Jizerské hory, se dají sjíždět pouze po jarním tání. Labe pod Vrchlabím již není tak divoké, stejně tak i úsek Kamenice, kde řeky podle stavu vody dosahují náročnosti do WW2+. Na stabilnějších Barakách zvládnou podobné úseky i středně zkušené posádky, které již zvládly ovládání lodi na rychle tekoucí vodě.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letPoznámka
0021 8.5. - 10.5.2750Kč2450Kčposlední volná místa

Program vodáckého zájezdu: 

1. Ráno odjezd z Prahy, sjezd Labe pod Vrchlabím (WW2+, cca 15 km),  ubytování a nocleh.
 
2. Sjezd horního toku Jizery z Ponikle (WW2, cca 17 km).
 
3. Sjezd Kamenice z Jesenného do Jizery a po Jizeře dojezd do Železného Brodu, návrat do Prahy ve večerních hodinách.
 

 

Poznámka:

Na vodácký zájezd je plánován na Baraky. 

 

 

Cena vodáckého zájezdu zahrnuje:

Dopravu autobusem s vlekem na lodě, zapůjčení lodí, pádel, vest, přileb na kajaky, převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě, ubytování v chatkách a služby průvodce na vodě. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu.

 

Nároky:

 

Vodácký zájezd je při vyšším stavu vody až do náročnosti WW3.

 

Upozornění:

Za příplatek 300 Kč je možné si zapůjčit kajak. Prokážete-li dostatečné znalosti na kajaku, bude Vám příplatek vrácen. Na tuto vodáckou dovolenou je vzhledem ke studené vodě nezbytné mít vlastní nebo zapůjčený neopren (za příplatek 200 Kč je možné si jej objednat). Dále je možno si za příplatek 150 Kč objednat zapůjčení vodácké bundy.

 

Poznámka:

Tento zájezd není vhodný pro děti do 12 let bez doprovodu zkušeného vodáky. Na tyto vodácké zájezdy nepřijímáme cestovní smlouvu s dítětem na porcelánu!

 

Způsob přihlášení:

 

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2020.

 

Nástupní místo

Praha

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
00218.5. - 10.5. Všeobecné informace Informace k zájezdu