Vodní turistika Běžná nenáročná turistika a koupání Stupen narocnosti 2

Rakousko a Slovinsko, Baraky a Pálavy

« Zpět na výpis zájezdů

Navštívíte pět nejzajímavějších řek v dané oblasti. Rychlý a peřejnatý Möll, na den si odskočíme do Itálie na říčku Fellu, která si každoročně vytváří nové řečiště po jarním tání, v druhé půlce se přesuneme do Slovinska. Po celý zájezd nocujeme pouze ve dvou kempech a s výjimkou dvou nočních přejezdů na začátku a na konci zájezdu vás nečekají žádné delší jízdy autobusem, takže pokud jste zkušenější vodák, můžete s sebou klidně vzít děti nad 10 let. I jim se jistě budou líbit rychlejší sjezdy řek a možnost koupání.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letCena dítěte na porcelánuPoznámka
0431 12.7. - 20.7.7950Kč7650Kč6950Kčposlední volná místa

Program dovolené na vodě:

 
1. Odjezd z Prahy ve večerních hodinách.
 
2.–3. Dvoudenní sjezd řeky Möll (úsek rychlejší řeky pramenící pod Grossglocknerem).
 
4. Sjezd Felly, přítoku Tagliamenta (atraktivní horská čistá říčka s několika kaskádami).
 
5.–7. Sjezd Sávy Dolinky a Bohinjky (podle stavu vody), náročnost WW2, s větším proudem a několika obtížnějšími zajímavými místy, odpočinkový den s možností výletu do Bledu.
 
8. Sjezd Enže, rychlejší turistická řeka protékající jedním z nejkrásnějších rakouských údolí.

 

9. Dojezd do Prahy v ranních hodinách.

 

Cena dovolené na vodě zahrnuje:

Dopravu autobusem s vlekem na lodě, zapůjčení a dopravu lodí, pádel, vest, převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě, informační materiály, služby organizátora na vodě, ubytování v kempu. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu.

Nároky:

Je to jízda na rychlejších řekách, v případě vyššího stavu vody až do WW2+. Cesta je vhodná pro děti nad 10 let, ale pouze na lodi s dobrými vodáky.

Poznámka:

Na Pálavě sleva 400 Kč, nárokovat konkrétní typ lodi je možné pouze do 30 dní před odjezdem: viz Všeobecné smluvní podmínky.

Jednotlivci na zájezdech:

Bez druhého člena posádky do lodi se mohou přihlašovat na vodácké cesty 2. stupně náročnosti pouze zkušenější zadáci nebo méně zkušení háčci menší postavy. Bezpečně jezdit na náročnějších řekách s nezkušeným háčkem (nad 70 kg) nemůže ani náš průvodce, těžší účastník tak může loď singlovat, nebo si předem (se zasláním smlouvy) objednat kajak. Pokud bude na zájezdu přihlášeno více jednotlivců, budou spojeni do posádek na základě rozhodnutí průvodce. Nelze nárokovat jízdu na lodi s průvodcem.

Způsob přihlášení:

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2020.

 

Nástupní místo

Praha, Tábor, České Budějovice.

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
043112.7. - 20.7. Všeobecné informace Informace k zájezdu