Vodní turistika Běžná nenáročná turistika a koupání Stupen narocnosti 2

Prázdniny v udolí řeky Moll, Baraky a Pálavy

« Zpět na výpis zájezdů

Navštívíme Korutany, zelená údolí, rozeklané štíty horských velikánů a na vodě někdy lodě předhánějí cyklisty na okolních cyklostezkách. Třetím rokem cestujeme do útulného kempu v údolí řeky Möll.
     Bydlíme po celou dobu na jednom místě. Pro nás neznamená dovolená na vodě jen sjíždění řek, ale nabízíme vyvážený zájezd, kde si dovolenou můžete užít hned několika způsoby. Zdatné vodáky zaujmou živější rakouské řeky v nádherných alpských údolích. Bílá voda ledovcové Drávy je úžasný zážitek už na pohled, úzký Möll či rychlý tok Enže nabídne zase spoustu vodácké zábavy, milým zpestřením je italská Fella.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letCena dítěte na porcelánuPoznámka
0401 9.8. - 16.8.7550Kč7350Kč6550KčUzavřeno

Program dovolené na vodě:

1. Odjezd z Prahy v nočních hodinách, přejezd do Rakouska.
2. Sjezd Enže, rychlejší turistická řeka protékající jedním z nejkrásnějších rakouských údolí, přejezd do kempu. Pět nocí v jednom kempu.
3. Sjezd Drávy nebo Gailu u Lienzu (řeky patří mezi snadnější rychlé vody).
4. Přejezd do Itálie, sjezd řeky Felly.
5. Volný den, možná turistika v okolí.
6.–7. Sjezd dvou úseků řeky Möll (úsek rychlejší řeky pramenící pod Grossglocknerem).
8. Návrat do Prahy v dopoledních hodinách.

 

Cena dovolené na vodě zahrnuje:

Dopravu autobusem s vlekem na lodě, zapůjčení a dopravu lodí, pádel a vest, převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě, kempovné, informační materiály, služby organizátora zájezdu a zapůjčení čtyřicetilitrového barelu na loď. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu.

Nároky:

Zájezd je vhodný i pro rodiny s dětmi od 10 let se zkušenými vodáky na lodi.

Poznámka:

Zájezd sjíždí řeky na  Barakách a Pálavách. Na Pálavě sleva 200 Kč, nárokovat konkrétní typ lodi je možné pouze do 30 dní před odjezdem: viz Všeobecné smluvní podmínky

Jednotlivci na zájezdech:

Bez druhého člena posádky do lodi se mohou přihlašovat na vodácké cesty 2. stupně náročnosti pouze zkušenější zadáci nebo méně zkušení háčci menší postavy. Bezpečně jezdit na náročnějších řekách s nezkušeným háčkem (nad 70 kg) nemůže ani náš průvodce, těžší účastník tak může loď singlovat, nebo si předem (se zasláním smlouvy) objednat kajak. Pokud bude na zájezdu přihlášeno více jednotlivců, budou spojeni do posádek na základě rozhodnutí průvodce. Nelze nárokovat jízdu na lodi s průvodcem.

 

Způsob přihlášení:

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2020.

Nástupní místo

Praha, Písek, České Budějovice.

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
04019.8. - 16.8. Všeobecné informace Informace k zájezdu