Vodní turistika Běžná nenáročná turistika a koupání Stupen narocnosti 2

Léto na Ohři /rezervováno/

« Zpět na výpis zájezdů

Okolí Ohře má rozmanitý charakter. U Lokte vstupujeme působivým údolím do jedné z nejnavštěvovanějších oblastí Poohří. Krásy okolí jako jsou Svatošské skály, nebo peřeje Hubertus střídají i nechvalně známé jezy  jako jsou Tuhnice a Radošov, zde je vždy dobré dbát zvýšené opatrnosti.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letCena dítěte na porcelánuPoznámka
0231 16.7. - 19.7.1680Kč1580Kč700KčRezervováno

Program zájezdu:

1. Sraz v  11.00 v  kempu v  kynšperku nad ohří a sjezd Ohře do Sokolova a ubytování (cca 15 km). 
2. Sjezd Ohře ze Sokolova do Lokte (cca 13 km) a ubytování v kempu.
3. Z  Lokte sjezd Ohře přes Svatošské skály do Karlových Varů (cca 14 km) a ubytování.
4. Sjezd z Karlových Varů do kempu v Radošově (cca 17km).
 

Cena pro vodácký zájezd  zahrnuje:   

Zapůjčení lodi včetně pádel a dopravy lodí na akci a zpět (půjčujeme rychlé dvojmístné lodě Maku Vydra, stabilnější třímístné Tukany), zapůjčení jednoho barelu na loď, zapůjčení vest pro děti, začátečníky a neplavce, průvodce na vodě, dopravu osobních věcí po dobu jízdy na vodě a zapůjčení rozkládacích laviček k ohni, ubytování v kempu a informační materiály.
 

Nároky:

Jedná se o méně náročnou WW, řeka je široká, ale množství peřejek, dává tušit, že leckterý začátečník by mohl okusit teplotu vody.
 

Způsob přihlášení:

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2020.

 

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
023116.7. - 19.7. Všeobecné informace Informace k zájezdu