Vodní turistika FotoalbumStupen narocnosti 3

Labe, Kamenice na Barakách - ubytování v chatkách

« Zpět na výpis zájezdů

Labe pod Vrchlabím a úsek Kamenice jezdíme do náročnosti WW2+. Na raftech zvládnou podobné řeky i méně zkušené posádky se základními znalostmi v oblasti vodní turistiky. Pokud si vyžádáte Baraky, měli byste být již zkušenější. V případě nepřízně počasí jistě oceníte vytápění slušně zařízených chatek.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letPoznámka
9021 3.5. - 5.5.2300Kč2100Kčposlední volná místa

Program vodáckého zájezdu:

1. V odpoledních hodinách odjezd z Prahy, ubytování v kempu.

 2. Sjezd Labe pod Vrchlabím (WW2+, cca 15 km).

3. Sjezd Kamenice z Jesenného do Jizery a po Jizeře dojezd do Železného Brodu, návrat do Prahy ve večerních hodinách.

 

Poznámka:

Neuvedete-li v poznámce na cestovní smlouvě požadavek na Baraku, zařadíme vás automaticky na raft.

 

Cena vodáckého zájezdu zahrnuje:

 

Dopravu autobusem s vlekem na lodě, zapůjčení lodí, pádel, vest, přileb na kajaky, převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě, ubytování v chatkách (vlastní spací pytle) a služby průvodce na vodě. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu. 

 

Nároky:

Vodácký zájezd je při vyšším stavu vody až do náročnosti WW3 a je vhodný pro děti nad 12 let. Na tyto vodácké zájezdy nepřijímáme cestovní smlouvu s dítětem na porcelánu!

Upozornění:

Za příplatek 300 Kč je možné si zapůjčit kajak. Příplatek se nevztahuje na účastníky, kteří již prokázali znalosti jízdy na kajaku na divoké vodě a vlastní certifikát vydaný VaTC HONZA, s.r.o. Certifikát vám může být vydán za předpokladu, že na zájezdu prokážete znalosti ovládání kajaku, sebezáchrany a eskymování na divoké vodě. Přímo na zájezdu požádejte průvodce o ověření vašich znalostí a provedení záznamu do dokumentace zájezdu. Na základě tohoto záznamu vám bude příplatek účastníka na kajaku vrácen prodejní kanceláří i zpětně.Na tuto vodáckou dovolenou je vzhledem ke studené vodě nezbytné mít vlastní nebo zapůjčený neopren (za příplatek 200 Kč je možné si jej objednat). Dále je možno si za příplatek 150 Kč objednat zapůjčení vodácké bundy.

 

Způsob přihlášení:

 

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2019.

 

Nástupní místo

Praha

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
90213.5. - 5.5. Všeobecné informace Informace k zájezdu