Vodní turistika Běžná nenáročná turistika a koupání Stupen narocnosti 3

Kossener Ache a Saalach, Baraky, dovolená na vodě

« Zpět na výpis zájezdů

Lofer je velice známým vodáckým střediskem s přírodní slalomovou tratí a pěkným kempem. Nedaleko kempu je i největší průchozí jeskyně světa Lamprechtshöhle a dvě masivní skalní průrvy Seisenbergklamm a Vorderkaserklamm.

Strávíme zde obě noci a odtud budeme na obě řeky vyjíždět. Řeky nejsou extrémně obtížné, vodácký zájezd je vhodný i pro vodáky, kteří mají základní zkušenosti s divokou vodou. Náročnost WW 1 - 3.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letPoznámka
0151 12.6. - 14.6.3250Kč2940Kčposlední volná místa

Program vodáckého zájezdu:

1. Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách, dojezd do kempu a ubytování.

2. Sjezd Kössener Ache do Německa (cca 26 km, WW1–2), pěší výlet dle zájmu v okolí Loferu s výhledy na některý z vrcholů Loferer Steinberge.

3. Sjezd Saalachu k hranici s Německem, úseky do WW3, celkem cca 10 km. Příjezd do Prahy v nočních hodinách.

Vlastní doprava se slevou 550,-. Vhodné pro 2 a více aut. Cena nezahrnuje převoz řidičů pro auta.

Cena vodáckého zájezdu zahrnuje:

Dopravu autobusem s vlekem na lodě, zapůjčení a dopravu lodí, pádel, vest a přileb, převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě, kempovné a služby průvodce na vodě. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu.

Poznámka:

Řeku sjíždíme na dvojmístných nafukovacích lodích. Za příplatek 400 Kč je možné si zapůjčit kajak. Prokážete-li dostatečné znalosti na kajaku, bude Vám příplatek vrácen.

Doporučení:

Vzhledem ke studené vodě je nezbytné mít vlastní nebo zapůjčený neopren. Zapůjčení neoprenových kamaší Rafter stojí 200 Kč na vodácký zájezd, součástí neoprenu nejsou neoprenové boty. Dále je možno si za příplatek 150 Kč objednat zapůjčení vodácké bundy.

 

Nároky:

Zájezd není vhodný pro začátečníky, jedná se o náročnější sjezdy až do náročnosti WW3. Na zájezd bereme pouze ucelené posádky nebo jednotlivce se zkušenostmi na kajaku. 

Způsob přihlášení:

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2020.

 

Nástupní místo

Praha, Písek, České Budějovice.

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
015112.6. - 14.6. Všeobecné informace Informace k zájezdu