Vodní turistika FotoalbumStupen narocnosti 3

Jižní tříkomb.z narizení vlády zruseno

« Zpět na výpis zájezdů

 
Vodácký zájezd na horní Otavu je možné uskutečnit jen na jaře nebo po velkých deštích, horní Vltavu můžeme jezdit pouze do konce května. Čeká nás Vltava, meandrující téměř nedotčenou krajinou mezi šumavskými loukami, které se prá-vě probouzejí ze zimního spánku. Na zlatonosné Otavě si můžete užít divoký, zpěněný a peřejnatý tok, který se postupně směrem k  Sušici zklidňuje. Tuto vodáckou dovolenou doplňujeme zajímavou, rychlou německou řekou Schwarzer Regen, která pramení na opačné straně Šumavy. Ubytování je po celou dobu na jednom místě.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letPoznámka
0012 7.5. - 10.5.2750Kč2400Kčposlední volná místa

Program vodáckého zájezdu: 

1. Odpoledne odjezd z Prahy, ubytování a nocleh.

2. Přejezd do Německa, sjezd peřejnaté řeky Schwarzer Regen (18 km, WW2) na druhé straně Šumavy.

3. Sjezd Vltavy z Borových Lad do Lenory (25 km). 

4. Sjezd Otavy z Rejštejna do Annína, dále pak do Sušice (16 km), návrat do Prahy do 20:00.

 

Poznámka:

Na vodácký zájezd jsou plánovány otevřené lodě Maku Vydra nebo Tukan. Zkušené posádky mohou objednat zavřenou Vydru s neoprenovými šprajdami. V případě vyššího stavu vody na Otavě si vyhrazujeme právo nahradit otevřené lodě dvoumístnými nafukovacími loděmi. V případě vyššího stavu vody na Otavě a Regenu si vyhra-zujeme právo nahradit otevřené lodě dvoumíst-nými nafukovacími loděmi. Klesne-li na Schwarzer Regenu hladina pod povolený limit pro sjezd v úseku Regen–Teisnach, může být program upraven podle aktuálního stavu vody.

 

 

Cena vodáckého zájezdu zahrnuje:

Dopravu autobusem s vlekem na lodě, zapůjčení lodí, pádel, vest, přileb na kajaky, převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě, ubytování v chatkách a služby průvodce na vodě. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu.

 

Nároky:

 

Vodácký zájezd je při vyšším stavu vody až do náročnosti WW3.

 

Upozornění:

Za příplatek 300 Kč je možné si zapůjčit kajak. Prokážete-li dostatečné znalosti na kajaku, bude Vám příplatek vrácen. Na tuto vodáckou dovolenou je vzhledem ke studené vodě nezbytné mít vlastní nebo zapůjčený neopren (za příplatek 200 Kč je možné si jej objednat). Dále je možno si za příplatek 150 Kč objednat zapůjčení vodácké bundy.

 

Poznámka:

Tento zájezd není vhodný pro děti do 12 let bez doprovodu zkušeného vodáky. Na tyto vodácké zájezdy nepřijímáme cestovní smlouvu s dítětem na porcelánu!

 

Způsob přihlášení:

 

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2020.

 

Nástupní místo

Praha

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
00127.5. - 10.5. Všeobecné informace Informace k zájezdu