Vodní turistika Běžná nenáročná turistika a koupání Stupen narocnosti 2

Jarní Morava, z narizení vlády zruseno

« Zpět na výpis zájezdů

V jarních měsících předpokládáme dostatek vody, to vám umožní na bílé zpěněné hladině, sledovat jarní probouzející se krajinu. Jízdu začneme v místech, kde se Morava mění z divokého horského potoka v romantickou čistou říčku s řadou peřejek a příjemně proudící vodou s náročností WW1.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letPoznámka
0121 15.5. - 17.5.2650Kč2350Kčposlední volná místa

Program zájezdu:

1. Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách, příjezd do Rudy nad Moravou a ubytování. 

2. Na rozjezd sjezd Moravy z Potřelmova (cca 17 km). 

3. Sjezd rychlejšího úseku Moravy pod Hanušovicemi (cca 17 km WW1), příjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Poznámka:

V případě vlastní dopravy je sleva 450 Kč.

Cena vodáckého zájezdu zahrnuje:

Dopravu autobusem s vlekem na lodě, zapůjčení lodí, pádel, převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě, služby průvodce na vodě, ubytování v chatkách. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu.

Nároky:

Na Moravě jde o členitý terén, který předpokládá dostatečné znalosti v ovládání lodě. Tyto vodácké zájezdy nejsou vhodné pro začátečníky, protože úzká koryta s množstvím vrbiček nedávají prostor k učení. 

 

Způsob přihlášení:

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2020.

Nástupní místo

Praha, Hradec Králové.

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
012115.5. - 17.5. Všeobecné informace Informace k zájezdu