Prodej vodáckých zájezdů na rok 2013 je již v plném proudu.

 

Jako předchozích 15 let, vydává Vodácké a turistické centrum HONZA svůj přehledný katalog vodáckých zájezdů na novou sezonu před koncem roku. Praxi v organizování vodáckých zájezdů máme opravdu slušnou. Ještě před založením Vodáckého a turistického centra HONZA, pořádal náš kolektiv vodácké zájezdy pod hlavičkou již skoro zapomenutého Klubu cestovatelů Burke.

Vodácké zájezdy na rok 2013.

Vedle stále více populárních tuzemských zájezdů v naší nabídce najdete vodácké zájezdy do Francie, Itálie, Slovinska, Rakouska. Stále populárnější je i vodácké  Rumunsko a Bosna. 

Slevy při příhlášení do 10.února 2013.

Hodně našich dlouholetých vodáckých skupin spěchá s přihlášením do 10. února, kdy za složení zálohy 30% z ceny zájezdy  a podání cestovní smlouvy obdrží slevu 5% z celé ceny zájezdu. Tato sleva je často výhodnější než čekat na případné slevy na poslední chvíli. Naše společnost dlohodobě slevy na poslední chvíli využívá hodně omezeně. Je to zejména proto, že provozujeme současně i Půjčovnu lodí Berounka a Půjčovnu lodí Sázava. Pokud se některé zájezdy plní v menší míře, než bychom vypisovali uvedené slevy, omezíme kapacitu na podobných záejezdech a volné lodě využijeme v našich půjčovnách, které jsou i tak každoročně vyprodané. Z tohoto důvodu je lepší využívat výše uvedenou slevu za včastnost. Každoročně této slevy k 10. únoru využuje neuvěřitelných 50% všech našich přihlášených účastníků. Vážíme si toho.  Hodně to ovlivňuje i fak, že s námi více jak ze 70% jezdí dlouholetí klienti, kteří tuto uvedenou slevu dobře znají. 

 

Zájezdy na zakázku.

Pro větší skupiny, které si nevyberou požadovaný termín, připravujeme zájezdy na zakázku. Základem je nějaký zájezd z naší nabídky, který je možno podle vašich přání upravit. Zájezdy na zakázku je většinou možné připravit do konce března. Prvním dubnovém víkendu máme soustředění průvodců, v rámci kterého je i porada, na které řešíme obsazení zájedzů pro tento rok. Později je obtížné zajistit vaše požadavky. Do 15. dubna také objednáváme u našich dopraců kapacity autobusové dopravy. Zbylé lodě a vodácké vybavení uvolňujeme do našich půčoven lodí.  

 

 

Aktualizovaný katalog vodáckých zájezdů na rok 2013.

I zde je celý ve formátu PDF ke stažení. Cesty 2013.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V roce 2013 opět potkáte tyto zkušené vodácké průvodce:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tešíme se na setkání v roce 2013. 

Martin Janda