Půjčovna lodí Sázava

Potřebujete si zapůjčit lodě na řeku Sázavu?

Pak využijte naší Půjčovny lodí Sázava v roce 2011.

Naše půjčovna lodí Vám zajistí všechny potřebné služby.

Pokud potřebujete 3 a více lodí na 2 a více dní, najdete u nás zapůjčení lodí po dobu této akce za ty nejvýhodnější ceny.

V přehledném kalkulátoru si během minuty vytvoříte kalkulaci ceny zapůjčení lodí včetně dopravy na místo zapůjčení a dalších služeb. Můžete si porovnat naše ceny služeb. Na obvyklá nástupní a výstupní místa zavážíme bez příplatku.

Během další minuty můžete případně svou objednávku dokončit.

Ceny zahrnují zapůjčení lodi, pádel, dvou barelů a jejich dopravu na místo zahájení a ukončení sjezdu. Za příplatky si pak můžete doobjednat např. vesty, neopreny atd.

Pro skupiny 3 - 4 lodí (max. 8 osob) můžeme zajistit z Prahy za mírný příplatek cca 100,- Kč/osoba dopravu osob z Prahy na místo zahájení sjezdu a zpět.

Početnější skupiny mohou využít také služby doprovodného vozidla, které vám zajistí převoz osobních věcí po dobu vaší jízdy na vodě, takže sjíždíte řeku „na lehko“.

Pro skupiny méně zkušených vodáků či začátečníků můžeme zajistit služby zkušeného průvodce na vodě, který Vám zajistí bezpečnost na vodě a naučí základní ovládání lodě.

Nevíte jakou trasu zvolit? Naše kancelář Vám bezplatně navrhne i několik variant, které budou odpovídat Vaším požadavkům, nebo se můžete inspirovat na našich stránkách v sekci „Doporučené trasy“.