Půjčovna lodí Berounka a Půjčovna lodí Sázava.

Již přijímáme objednávky na rok 2024

 
 
     Lodě zavážíme z centrálního skladu, pokud hledáte 1-3 lodě, je pro vás výhodnější využít služeb nějaké půjčovny přímo v místě. Naopak pro větší skupiny, můžeme pružněji reagovat na změnu místa ukončení výletu a na dva a více dní, pro skupiny 5 a více lodí, nabízíme i zajímavé slevy. Spočítaná cena v našem kalkulátoru je konečná. 

 

Vyzkoušejte si nezávazně cenu v našem kalkulátoru. 

Lodě zavážíme na většinu dostupných míst na Berounce a Sázavě. Půčovnu lodí provozujeme již více jak 30 let. Za ty roky již umíme kreativně reagovat na vaše přání, proradit při  výběru trasy a pomoci tak k příjemnému a bezpečnému prožití vaší vodácké dovolené.  Vodácké výlety na Berounku a Sázavu zajišťujeme od minimálního počtu od 4 lodí na dva dny a od 3 lodí na 3 a více dní. 

 

Kam naše lodě zavážíme: 

Přehled nástupních míst na Berounce.   Přehled nástupních míst na Sázavě.

Ověřte si ceny našich služeb:

Ceny jsou konečné bez dalších přirážek nebo doplatků. 

Na letošní rok jsme pro vás připravili zajímavé slevy s ohledem na počet lodí a počet dní. Při vyšším počtu lodí na 3 a více dní jsou slevy na zapůjčení lodí  i více jak 15%. V našem kalkupátoru si můžete nezávazně během půl minuty ověřit ceny našich služb. Do ceny vodáckých výletů je zakalkulována cena dopravy lodí tam a zpět.   

Kalkulace služeb na Berounce.    Kalkulace služeb na Sázavě. 

Nabízíme široký sortiment lodí

 

Maku Vydra (2 místa)

Maku Tukan (3 místa)

Samba 4.5 (2 místa)

Samba 5,2 (3 místa)

Nafukovací Baraka (2 místa) Raft Colorado 450 (6 míst)
Raft Ontario 420 (6 míst)  
   


 Cena zahrnuje: Dopravu lodí na místo začátku a konce vodáckého výletu, zapůjčení lodí, dvou pádel a dvou barelů. V ceně je i pojištění proti běžnému poškození lodi. Vztahuje se například na neúmyslné poškození lavičky a proražení lodi při jízdě na vode. Cena nezahrnuje: Zapůjčení vesty, přilby, neoprenu a dalšího vodáckého vybavení.

Díky ideální poloze a dostupnosti zajistíme na Berounce a Sázavě zapůjčení lodí za výhodné ceny.

Skupiny 10 a více lodí mohou využít osvědčených služeb doprovodných vozidel.

Školní  výlety jsme již dříve vybavovali vestami zdarma, nyní pro zvýšení bezpečnosti vybavujeme zdarma i vedoucí školních kolektivu speciálními vestami s házečkami a hopšňůrou.

 

Naše půjčovna lodí vám zajistí všechny potřebné služby.

I u objednávek na méne dní a menší počty lodí najdete u nás příznivé ceny. 

V přehledném kalkulátoru si během minuty vytvoříte kalkulaci ceny zapujčení lodí včetně dopravy na místo zapůjčení a dalších služeb.  

Můžete si porovnat naše ceny služeb. Během další minuty můžete přípaně svou objednávku dokončit.

Ceny zahrnují: Zapůjčení lodi, pádel, dvou barelů na jednu loď a jejich dopravu na místo zahájení a ukončení sjezdu.


Doprava osob mikrobusy:


Pro skupiny 3 - 4 lodí mužeme zajistit z Prahy za příplatek 500,- Kč dopravu i všech osob z Prahy na místo zahájení sjezdu a zpět. Nástup metro "B" Stodulky.


 Další služby:

1. Početnější skupiny mohou využít i služby doprovodného vozidla, které vám zajistí převoz osobních věcí po dobu vaší jízdy na vodě.


2. Zorganizujeme vám celý program a navrhneme trasu odpovídající vašim požadavkům.