Prodej vodáckých zájezdů na rok 2020 je již v plném proudu.  

Vybrat si můžete z naší nabídky vodáckých zájezdů, které jsou zveřejněné na našich stránkách. Jestli jste ucelená skupina, můžeme vám také připravit zájezd na zakázku podle vašich přání. 

Každoročně připravujeme pro naše skupiny více jak 50% vodáckých zájezdů na zakázku. Konečným termínem pro přípravy zájezdů na zakázku je především začátek dubna, kdy máme soutředění našich průvodců. Zde  dojde k jejich rozdělení na jednotlivé zájezdy a průvodci si potom začnou vyplňovat zbývající volný čas v létě. Zbývající kapacity lodí jsou uvolněny pro potřeby naší půjčovny.  

JIž si můžete stáhnout nový katalog  Cesty 2020. 

 

Pokud si vyberete z našeho katalogu libovolný vodácký zájezd, můžeme vám jej připravit v termínu odpovídajícím vašim potřebám. Své dotazy pište na email ck@honza-centrum.cz .

Můžeme přípravit zájezdy : 

Minimální počty účastníků pro  zájezdy na zakázku do vzálenějších destinací jako je Francie, Bosna a Černá hora je 24 osob. Pro menší skupiny vzdálenejší zahraniční zájezdy nepřipravujeme. Maximální počty u zahranaičních zájezdů jsou na hranici 36-38 účastníků. 

Malý bus má kapacitu do 28 účastníků.

Velký bus obsazujeme  max. 40 účastníky.

Ukázky vodáckých zájezdů na zakázku s vlastní dopravou:

Zájezdy s vlastní dopravou jsou poslední dobou hodně atraktivní. Každoročně připravujeme pro početnou skupinu ze Severní Moravy vodácké zájezdy s vlastní dopravou. My zajistíme program a vodácké vybavení, sejdeme se přímo na dané řece v kempu. zajistíme i dopravu řidičů pro auta v místě. 

Víkend na Hronu. Víkend na Dunajci. Víkend na Pilici

Zajistíme vodácé zájezdy s vlastní dopravou i většinu tuzemských řek.  

 


 

 

 

 

 

Doporučené rady:
 

1. Začněte jednat včas! Již dnes připravujeme více jak deset nových zájezdů, připravovaných na zakázku. K tomu musíme zajistit rezervaci zkušeného vodáckého průvodce, autobusu, vleku, zapůjčení lodí a dalšího potřebného vybavení, je nutné začít jednat o přípravě na zakázku s dostatečným předstihem, než volné kapacity nabídneme půjčovně lodí.

2. Řada skupin má vodácký zájezd rezervovaný od konce předchozího roku, i když první zálohu na letní akce skládají dle dohody nejpozději do začátku května.

3. Vzdálené dovolené na vodě do Francie, Bosny, Itálie, Slovinska, Rumunska v sezóně (1. 7.–15. 8.) jezdíme klimatizovanými autobusy pro 49 osob. 

4. Maximální obsazenost našich vodáckých zájezdů je 40 klientů u zájezdů na nafukovacích lodích, s pevnými loděmi je to pouze 38 klientů a dva průvodci, aby zadní pětka sedadel byla vždy volná. U nafukovacích lodí vezeme lodě v zaplachtovaném přívěsu, do kterého se dá dát i čast zavazadel, v případě zájezdu na pevných lodích, je kapacity zavazadel více omezená, a proto necháváme více volných sedaček v autobuse. 

5. Malý autobus má kapacitu 14–18 osob, střední pobere24–28 klientů.

6. Obecně je vodácká dovolená malým autobusem o cca 20 % dražší než katalogový vodácký zájezd pro velký autobus, střední autobus je dražší o 10 %. Středních autobusů je na trhu minimum a tak je nutné letní dovolené na vodě objednávat již v únoru, nejpozději v březnu.