Hlavní strana

Vodácké zájezdy, dovolená na vodě 2019

Naše vodácké zájezdy si můžete také prohlédnout v novém katalogu Cesty 2019

Připravili jsme pro vás výtah z volných kapacit, protože řada zájezdů je již obsazena nebo rezervována pro uzavřené skupiny. Můžete si zde vybrat z volných míst na tuzemské zájezdy s vlastní dopravou nebo zahraničního zájezdu, který má přepravu autobusem s vlekem na lodě. Podrobnosti najdete kliknutím na nadpis zájezdu. 

 

 

Zájezd termín volných míst

9371 Slunnou Itálií s kanoí

28.7.-4.8. 8 volných míst
9461 Švýcarské delikatesy 10.8.-17.8.  6  volných míst
     


Soustředění průvodců 14.4.2018

 

V roce 2017  byl bezkonkurenční zájem o Slunnou Itálii, kam jsme vypravili tři autobusy. Podobný zájem byl i o řeky na Balkánu. Na začátku léta nás částečně trápilo sucho, ale stavy řek se postupně zlepšily a na přelomu července a srpna byl na řekách slušný stav vody, který pozitivně ovlivnil průběh zájezdů v tomto období. Necháme se překvapit o jaké zájezdy bude zájem v nadcházejícím roce.

Kaňony a řeky Francie S Mont Ventoux 2017. 

Od roku 2010 provozujeme i galerii fotografií , najdete zde téměř 30 tisíc fotografií dokumentujících jednotlivé vodácké zážitky. Tyto fotografie, pořídili naši vodáčtí průvodci, ale i jednotliví účastníci dovolených na vodě Tyto fotky vám mohou pomoci ve výběru nejvhodnější  vodácké dovolené. Fotografie jsme v galerii začali ukládat od roku 2010. Každý rok se přes toto webové rozhraní vymění tisice fotografií nebo si je jen  pohodlně prohlédnete. Účastníci našich zájezdů se mohou registrovat a hromadně stahovat libovolné vodácké fotografie.

 

Přehled jednotlivých zajímavých alb z nejoblíbenějších  zahraničních vodáckých zájezdů:

Každoročně je hodně navštěvovaná Francie, jak okruhy s kaňonem Tarn, tak i s kaňonem VerdonOblíbená je Slunná Itálie, Slovinské řeky s kanoí, Pieninský park s kanoí, Rumunské řeky a Rychlé řeky Loferu. Každoročně roste váš zájem o Chorvatsko a o Bosnu, kterou umíme jak pro rodiny s dětmi, tak i na Barakách pro náročnější zkušené vodáky. Každá země, každá řeka má své kouzlo, pro které je navštěvujete. Za ty roky jsme naše jednotlivé okruhy vypiplali k dokonalosti, vyvážené jsou jak úseky na vodě, tak i prohlídky zajímavostí a jednotlivé přejezdy autobusy.