Novinky roku 2011.

V letošním roce odstraňujeme své resty zejména v internetové prezentaci. Celkem rychle se nám podařilo v měsící únoru stránky převléknout do nové grafiky. Celé dva měsíce se pak nedařilo přepsat stránky do Frameworku 4 a díky tomu jsme se potýkali s nedostatky v češtině v cestovní smlouvě, ale i v internetovém obchodu. Na nějakou dobu jsme museli pozastavit zveřeňování vašich ohlasů na zájezdy, protože i zde jsme měli zmíněné nedostatky. Nyní se zdá, že máme nejhorší za sebou a budeme moci zdokonalit naši přezentaci.  1. Zpřehlednili jsme objednávání vodáckých zájezdů, vylepšili informace na půjčovně lodí. 


2. Založíme i pamětní alba našich nejvěrnějších vodáckých skupin. Vznik prvních větších skupin, které s námi začaly jezdit vodácké zájezdy, se datuje od roku 1993. Budeme se nažit zmapovat jejich historii dovolených na vodě. Vyhlásíme soutěž o nejstarší fotografii, která datuje naše vodácké komerční začátky.


3. V naší prodejně vodáckých potřeb jsme pro vás připravili zákaznické kartičky, díky kterým budete mít možnost výhodně zakoupit i rozličné potřebné vybavení ze slevou 10%. Pokud jste přihlášeni na některý náš zájezd, máte slevu 10% na nákup zboží automaticky.


4. Vedle oblíbených vodáckých rodinných dovolených do Francie a Chorvatka jsme připravili i pohodový vodácký zájezd do Bosny.

44. Pohodové řeky Chorvatska, Bosny a Hercegoviny

http://www.honza-centrum.cz/zajezd.aspx?id=1441

Při přípravě zájezdu na divokou vodu v Bosně jsme si nemohli nevšimnout vlídně tekoucí říčky Buny, vyvěrající ze skály nedaleko kempu, ve kterém bydlíme, možnosti příjemné vyhlídkové jízdy na svižně tekoucí průzračné Neretvě a romantické pralesní říčce Trebižat nedaleko Mostaru. V tomto místě jsme před nedávnem pro vás objevili příjemný, slušně vybavený kemp, takže záměr pro vytvoření nového pohodového rodinného zájezdu byl rázem na světě. V úvodu a závěru zájezdu jsou pak osvědčené chorvatské řeky Mrežnica a Zrmanja. V Bosně jsou v dnešní době čtyři kempy splňující evropské standardy, pro vás jsme zajistili dvě noci v jednom a tři noci v druhém z nich. Také díky tomu, že se nebudete každý den stěhovat na jiné nocležiště, je tento zájezd vhodný pro rodiny s dětmi.

Proč se těším já…

V zemích bývalé Jugoslávie lze stále vidět stopy války, ale také velkou snahu přilákat zpět turisty. Krásné kulisy vápencových kaňonů a průzračné řeky jsou tentokrát určeny pro rodiny s dětmi. Dostaneme se až na území Hercegoviny, kde strávíme tři dny v příjemném kempu. V blízkém okolí sjedeme pohodové úseky řek, kterým se říká Safari Balkánu. Pádlování spojíme s koupáním na říčních plážích, návštěvou historického Mostaru či odpočinkem u moře. Pro děti lze připravit hry na vodě i na souši nebo dobýt zříceninu hradu. Území Bosny a Hercegoviny překvapí příjemnými hospůdkami s cenami příznivějšími než v Chorvatsku. Pohostinnost lidí, bohatá historie s pestrou mozaikou kultury a architektury, to jsou jen některé z lákadel, které čekají na vás a vaše děti.

 

                                                                                                                   Spoluautor zájezdu Radek Gřešek 5. Spustili jsme novou fotogalerii. Díky tomu jsme schopni do druhého dne nahrávat fotografie z jednotlivých zájezdů. Vy po registraci, globální heslo potřebné pro registraci vám řeknou průvodci na zájezdech, můžete pohodlně hromadně stahovat, ale i nahrávat vaše fotografie ze zájezdů. Limit pro vás je 100MB.    http://galerie.honza-centrum.cz/index.html