Jarní prodej vodáckých potřeb. 

Aktuálně prodáváme se slevou až 35% vodácké vaky, spacáky, stany a další vodácké potřeby.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1. Lodní vaky HONZA. 

Nabízíme široký výběr vodáckého vybavení - lodní vaky ve velikostech 5 – 100 litrů, neoprenové oblečení (např. neoprenové kraťasy či kalhoty typu Long John), neoprenové boty různých typů ve velikostech 4 – 13 a také velice poptávané neoprenové ponožky, které jsme právě naskladnili ve všech velikostech.

Osmdesáti litrový lodní vak, stará cena 1050,- , nová 780,- Kč.

Vodácký pytel cortex 60 l 2 uši, stará cena 1030,-, nová cena 720,-Kč.

 


2. Za bezkonkurenční cenu vyprodáváme kvalitní vodáckou bundu Artistic sportswear Aveto Semi, stará cena 4450,-, nová cena 3200,-Kč.

Je to vysoce voděodolná a oděruodolná bunda vhodná na divokou vodu. Na loktech zesílený materiál, s kapsami pro chrániče loktů. Na rukávech dvojité manžety - latex/neopren. Na krku dvojtá neoprenová manžeta. Vnější manžeta krku je variabilně nastavitelná suchým zipem. Na prsou má kapsu se dvěma zátěrovými zipy.

 


3. Dále u nás naleznete široký sortiment spacáků a stanů od firem Husky a Prima, samonafukovací karimatky v rozmezí tloušťky 2,5 – 6 cm pro co nejlepší komfort spánku pod stanem.

Spacák HUSKY Husky -10°C, stará cena 1590,-, nová cena 1290,- Kč. 

Husky se řadí do kategorie třísezónních spacích pytlů, které nadchnou zkušeného horala svou kvalitou a výkonem, turistického začatečníka přesvědčí svým komfortem a životností. Anatomické řešení zipového zapínání doplňuje i vychytávka v podobě postranního zipu, kterým se dá lehce nastavovat šířka pytle až o dvacet centimetrů.

 


Naše prodejna nabízí také širokou škálu kempinkového vybavení, např. plynové vařiče a kartuše od firem Var, Markill, Edelrid a Campingaz, nádobí, termosky a termohrnečky nebo třeba praktické pončo-pláštěnky.


Pokud jedete na vodu poprvé a nevíte co s sebou, rádi Vám v naší prodejně poradíme a pomůžeme vybrat vybavení, které je pro Vás nejvhodnější.