Galerie fotografií 2011.

Vyhověli jsme v letošním roce vašim žádostem o rychlou výměnu vašich fotografií z našich vodáckých zájezdů a dovolené na vodě.
Dnes máme dvě galerie.

První je galerie sloužící k základní představě o vodáckém zájezdu, tyto fotografie se vám také zobrazují při rozkliknutí vámi požadované vodácké dovolené.

Druhá je na adrese http://galerie.honza-centrum.cz/ .

Zde najdete aktuální fotografie z našich odjetých vodáckých zájezdů. Prokliknete se na tuto galerii i z našich stránek v kategorii fotky a blogy na levé straně menu.
Můžete si tyto fotky prohlížet, popřípadě hodnotit. Pokud by jste chtěli fotografie hromadně stahovat nebo z vašeho zájezdu i hromadně nahrávat své fotografie pro další účastníky z vašeho vodáckého zájezdu, potřebujete pro registraci znát globální heslo. Toto heslo vám sdělí vedoucí přímo na vašem zájezdu nebo se obra?te na ck@honza-centrum.cz a kancelář vám heslo pošle obratem.

Po registraci získáte možnost nahrát až 100MB vašich obrázků a své album i spravovávat, případně doplnit komentáře. K tomu musíte učinit dva úkony. V souborech, konfiguraci alb si najdete váš zájezd, vytvoříte nové album, které nějak nazvete a uložíte.
Pak přejdete do Upload souboru, zde si najdete vámi vytvořené album a k němu pak hromadně nahrajete vaše fotografie. Alba naše obsluha autorizuje a během 24 hod. budou již viditelné na našich stránkách.

Podrobný postup najdete na:

http://galerie.honza-centrum.cz/navod.php

Pokud si obrázky z jiných alb nejdříve uložíte do oblíbených, je pak možno všechny tyto oblíbené obrázky najednou stáhnout do vašeho počítače.