Oktuálně k zájezdům 2021.

Zamýšlíme se nad pořádáním vodáckých zájezdů na rok 2021. 

Do sezóny 2020 jsme šli s jasnými podmínkami. Bude-li v dané zemi omezení nebo nutnost karantény,  využili jsme své možnosti k odstoupení od cestovní smlouvy na základě zásahu vyšší moci, zájezdy rušili a vraceli veškeré zaplacené zálohy. 

Z roku 2020 nemáme žádné vydané poukazy, které by nás měly v roce 2021 finančněně zatěžovat, žádné zaplacené zálohy o které bychom mohli v nadcházejícím roce přijít. 

I pro rok 2021 bude platit, že nebudeme pořádat zájezdy do zemí, ze kterých bude platit  podmínka povinné karantény nebo test na koronavirus.   

Priorita je a bude bezpečí a možnost pozitivní atmosféry, na kterou jste u naší společnosti za to desetiletí činnosti zvyklí. Hodně se píše o tom jak jsou na tom nyní cestovní kanceláře. Za Vodácké a turistické centrum HONZA, s.r.o. váš mohu ujistit, že pokud nebude nejpozději šest týdnů před odjezdem vašeho zájezdu patrné, že je možno bez nebezpečí vodácký zájezd uskutečnost, takový zájezd zrušíme a vrátíme vám stejně jako v roce 2020 veškeré urazené zálohy. 

S ohledem na situaci jsme se rozhodli do března 2021 pozastavit živnost provozování cestovní kanceláře. Můžeme s vámi připravit vaše požadavky na zájezdy v roce 2021, rezervovat kapacity, ale nebudeme přijímat cestovní smlouvy a vybírat zálohy. Snad do té doby bude více jasná situace a možnosti v letní sezónně. 

                                            Martin Janda

                              Ředitel VaTC HONZA,s.r.o.