Oktuálně k zájezdům 2020.

Letní zájezdy, které jsou v dnešní době otevřené a nebo na zakázku prodané, v současné době předpoládáme, že odjedeme  bez omezení. 

Aktuální podmínky o cestování do zahraníčí: na stránce MZV https://www.mzv.cz/jnp/cz/udalosti_a_media/tiskove_zpravy/x2020_04_24_proc_nedoporucujeme_cestovat.html

Stále platí, že nebudeme pořádat zájezdy do zemí, ze kterých bude platit při návratu podmínka povinné karantény nebo test na koronavirus.   

V těchto případěch využíváme své možnosti odstoupení od cestovní smlouvy na základě zásahu vyšší moci, zájezdy rušíme a vracíme veškeré zaplacené zálohy. 

V našem případě nepředpokládáme vydávání poukazů na místo vracení záloh, pokud bychom museli ve lhůtě 6 týdnů před odjedem zájezd rušit. 

Priorita je a bude bezpečí a možnost pozitivní atmosféry, na kterou jste u naší společnosti za to desetiletí činnosti zvyklí. Hodně se píše o tom jak jsou na tom nyní cestovní kanceláře. Za Vodácké a turistické centrum HONZA, s.r.o. váš mohu ujistit, že pokud nebude nejpozději šest týdnů před odjezdem vašeho zájezdu patrné, že je možno bez nebezpečí vodácký zájezd uskutečnost, takový zájezd zrušíme a vrátíme vám veškeré urazené zálohy. 

 

 

 

 

                                            Martin Janda

                              Ředitel VaTC HONZA,s.r.o.