Vodní turistika Běžná nenáročná turistika a koupání Stupen narocnosti 2

Víkend na Lužnici ze Suchdola, zruseno

« Zpět na výpis zájezdů

Meandrující říčka – to je horní úsek Lužnice. V místě zvaném Rozvodí odbočujeme na Novou řeku, umělý tok nás ušetří prodírání Starou řekou, ponechanou vlastnímu rytmu se slepými rameny a bahnitými břehy.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letCena dítěte na porcelánuPoznámka
0111 29.5. - 31.5.2300Kč1990Kč1650Kčposlední volná místa

Program vodáckého zájezdu:

1. Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách, ubytování na Majdaleně.

2. Ráno sjezd Lužnice ze Suchdola nad Lužnicí a dojezd na Majdalenu (cca 12 km), horní tok meandrující říčky.

3. Z Majdaleny na Rozvodí a jízda po Nové řece na Starý Hamr (cca 16 km), ve večerních hodinách návrat do Prahy.

 

Cena vodáckého zájezdu zahrnuje:

Dopravu autobusem s vlekem na lodě, zapůjčení lodí, pádel, převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě, služby průvodce na vodě, ubytování na tábořišti. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu.

Nároky:

Na Lužnici jde o členitý terén, který předpokládá dostatečné znalosti v ovládání lodě. Tyto vodácké zájezdy nejsou vhodné pro začátečníky, protože úzká koryta s množstvím vrbiček nedávají prostor k učení. 

 

Způsob přihlášení:

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách. Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2020.

Nástupní místo

Praha, Tábor.

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
011129.5. - 31.5. Všeobecné informace Informace k zájezdu