Vodní turistika Běžná nenáročná turistika a koupání Stupen narocnosti 2

Bobr a Jizera, zruseno

« Zpět na výpis zájezdů

Občas vzpomínám na naše začátky na Vltavě: panenská neprozkoumaná řeka, čistá voda, pár lodí, krásná krajina a klid. Bóbr je z Prahy stejně daleko jako Vltava a není tam ještě lodní průmysl jako na některých českých řekách. Ceny jsou zde přijatelné, voda čistá a krajina romantická, trošku jiná než u nás – jistě znáte pohádky s písčitými řekami proplétajícími se borovými lesy. Na cestě domů nás ještě čeká Jizera, kde nás trochu prověří jez v Malé Skále.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letCena dítěte na porcelánuPoznámka
0051 29.5. - 31.5.2350Kč2200Kč1650Kčposlední volná místa
 
 

Program vodáckého zájezdu:

1. Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách, přejezd do podhůří Jizerských hor, ubytování v kempu.
 
2. Sjezd horního toku polského Bóbru (WW1, cca 17 km).
 
3. Sjezd řeky Jizery (cca 13 km), návrat do Prahy ve večerních hodinách.

 

Cena vodáckého zájezdu zahrnuje:

Dopravu autobusem s vlekem na lodě, zapůjčení lodí, pádel, převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě, služby průvodce na vodě, ubytování v chatkách. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu.

 

Nároky:

Jedná se o meandrující řeky, kde je dobré znát ovládání lodi, náročnost WW1. Vhodné pro děti nad 8 let.

Způsob přihlášení:

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách. Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2020.

Nástupní místo

Praha, Liberec

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
005129.5. - 31.5. Všeobecné informace Informace k zájezdu