Vodní turistika FotoalbumStupen narocnosti 2

Víkend na Úhlavě, pension, dovolená na vodě

« Zpět na výpis zájezdů

 

Šumavská řeka pramenící na svazích Pancíře ústí do řeky Radbuzy 5 km nad vznikem Berounky. Jedná se o lehčí WW s řadou peřejek. Vodácky zajímavé jsou úseky z Nýrska, kde je Úhlava ještě úzká, meandrující a proudící říčka, i Čižické proudy pod Přešticemi, kde se tok postupně rozšiřuje.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letCena dítěte na porcelánuPoznámka
8081 1.6. - 3.6.2190Kč1950Kč1650KčVyprodáno

 

Program vodáckého zájezdu:

1. Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách a ubytování v penzionu nedaleko Úhlavy. 

2. Ráno přejezd pod Nýrsko a sjezd Úhlavy meandrujícím údolím (cca 17 km, WW1).

3. Přejezd autobusem pod Přeštice a sjezd druhého zajímavého úseku Úhlavy s Čižickými proudy (cca 18 km), v pozdních odpoledních hodinách návrat do Prahy.

 

Cena vodáckého zájezdu zahrnuje:

Dopravu autobusem s vlekem na lodě, zapůjčení lodí, pádel, převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě, služby průvodce, ubytování v penziou ve 2 - 4 lůžkových pokojích, se společnou sociálkou. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu.

Nároky:

Náročnost do WW1–2, při vyšším stavu vody vyžadují dané řeky dostatečné znalosti. Vhodné pro děti od 8 let v doprovodu zkušeného vodáka. Tyto vodácké zájezdy nejsou vhodné pro začátečníky. 

 

Způsob přihlášení:

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2018.

 

 

 

Nástupní místo

Praha, Beroun

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
80811.6. - 3.6. Všeobecné informace Informace k zájezdu