Vodní turistika FotoalbumStupen narocnosti 2

Úhlava, vlastní auto, ubytování v penzionu

« Zpět na výpis zájezdů

Jedná se o lehčí WW s řadou peřejek. Vodácky zajímavé jsou jak úseky z Nýrska, kde je Úhlava ještě úzká, meandrující a proudící říčka, tak Čižické proudy pod Přešticemi, kde se tok postupně rozšiřuje.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letCena dítěte na porcelánuPoznámka
8221 11.5. - 13.5.1550Kč1350Kč600KčVyprodáno

Program vodácké dovolené:

1. Ve večerních hodinách sraz v příjemném penzionu na břehu Úhlavy a ubytování účastníků.

2. Ráno přejezd auty pod Nýrsko a sjezd Úhlavy do kempu (cca 17 km, WW1).

3. Přejezd auty pod Přeštice, převoz aut do místa ukončení sjezdu a sjezd druhého zajímavého úseku Úhlavy s Čižickými proudy (cca 18 km), v odpoledních hodinách ukončení.

Poznámka:

Za osobní auto účtujeme příplatek 150 Kč, který zahrnuje parkovné a převoz řidiče pro auto dle programu.

 

Cena vodácké dovolené zahrnuje:

Zapůjčení a dopravu lodí, pádel, vest, doprovodné vozidlo a služby průvodce na vodě, ubytování na tábořišti a převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu. V ceně není parkovné aut.

Nároky:

Úhlava je méně náročná WW a není vhodná pro úplné začátečníky. 

 

Způsob přihlášení:

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2018.

 

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
822111.5. - 13.5. Všeobecné informace Informace k zájezdu