Vodní turistika FotoalbumStupen narocnosti 3

Stvořidla, rafty, Baraky, vlastní doprava

« Zpět na výpis zájezdů

 
Peřejky na Stvořidlech doporučuje sto ze sta vodáků. Sázava se zde zařízne do údolí lemovaného vysokými stromy, zrychlí svůj tok a s mírným hučením se prodírá mezi kameny k Ledči nad Sázavou.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letPoznámka
8251 21.4. - 21.4.450Kč350Kč 

Program vodácké dovolené:

1. Setkáme se v kempu na Stvořidlech, kde si necháte auta, vlakem se přesunete do Smrčné; tímto způsobem stihneme za jediný den sjet nejzajímavější úsek Sázavy dvakrát.

Poznámka:

Řeku sjíždíme na raftech nebo Barakách. V cestovní smlouvě v „Poznámkách CK“ nárokujte sjezd na Barace nebo na raftu, pokud tak neučiníte zařadíme Vás automaticky na raft. Za 100 Kč je možné si na vodácký zájezd předem objednat zapůjčení neoprenu.

Cena vodácké dovolené zahrnuje:

Zapůjčení a dopravu lodí, pádel, vest a přileb, doprovodné vozidlo a služby průvodce na vodě, a převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu. V ceně není parkovné aut.

Nároky:

Stvořidla nejsou vhodná pro děti do 12 let, úseky do náročnosti WW2 jsou na raftech vhodné pro vodáky se základními znalostmi, na kánoi pak pouze pro zdatnější a zkušenější. 

 

Způsob přihlášení:

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2018.

 

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
825121.4. - 21.4. Všeobecné informace Informace k zájezdu