Vodní turistika FotoalbumStupen narocnosti 2

Otava, vlastní doprava, vodácký zájezd

« Zpět na výpis zájezdů

 
Otava ze Sušice kolem Rabí příjemně proudí. Tábořiště ve Velkých Hydčicích, které patří mezi útulná, klidnější vodácká místa, i možnost přesunout se v sobotu ráno vláčkem do Sušice bez nutnosti použití aut – to všechno jsou veliké klady, pro které tuto dovolenou na vodě doporučujeme. Vodácký zájezd je vhodný pro rodiny s dětmi.

RezervaceTermínZákladní cenaCena pro děti do 15 letCena dítěte na porcelánuPoznámka
8232 22.6. - 24.6.1390Kč
1200Kč
1290Kč
1200Kč
600Kč
600Kč
 

Program vodácké dovolené:

1. Večer sraz ve Velkých Hydčicích na tábořišti a ubytování účastníků.

2. Dopoledne přejezd skupiny vlakem do Sušice. Sjezd Otavy přes Rabí (zřícenina hradu) do Velkých Hydčic.

3. Dopoledne převoz aut do Katovic, návrat řidičů, sjezd Otavy přes Horažďovice, ukončení sjezdu v Katovicích v cca 15:30.

Poznámka:

Za osobní auto účtujeme příplatek 150 Kč, který zahrnuje parkovné a převoz řidiče pro auto dle programu.

 

Cena vodácké dovolené zahrnuje:

Zapůjčení a dopravu lodí, pádel, vest, doprovodné vozidlo a služby průvodce na vodě, ubytování na tábořišti a převoz osobních věcí po dobu jízdy na vodě. Cena zahrnuje i pojištění poškození či ztráty zapůjčeného materiálu při plnění stanoveného programu. V ceně je i jízdenka na vlak. V ceně není parkovné aut.

Nároky:

Otava je méně náročná WW, není vhodná pro úplné začátečníky. 

 

Způsob přihlášení:

Pokud vodácký zájezd není obsazen, můžete si vyřídit rezervaci, která platí deset dní, nejdéle však do jednoho měsíce (u víkendových vodáckých zájezdů do dvou týdnů) před konáním zájezdu. V odůvodněných případech a ve lhůtě delší než 50 dní před odjezdem je rezervaci na dovolenou možno prodloužit o dalších deset dní.

Můžete si otevřít odkaz cestovní smlouvy. V novém okně s tiskopisem cestovní smlouvy, si vyberete kliknutím na aktivní šipku požadovaný zájezd. Výběrem se vám automaticky vyplní údaje o zájezdu, jeho název, termín a cena v cestovní smlouvě. Pak již nic nebrání si cestovní smlouvu vyplnit, dát formátovat pro tisk, vytisknout a podepsat.

Cestovní smlouvu je nutné doručit podepsanou, výhradně na tiskopise VaTC HONZA, s.r.o., a to poštou, faxem, naskenovanou e-mailem nebo osobně. Doporučujeme uzavírat cestovní smlouvu nejpozději dva až tři měsíce před odjezdem na vícedenní vodácké dovolené, jeden měsíc před odjezdem na kratší vodácké zájezdy. Veškeré změny v cestovní smlouvě nebo voucheru řešte včas. Platným dokladem účastníků zájezdu je poukaz-voucher. Společně s voucherem zákazník obdrží i podrobnější informace k objednanému vodáckému zájezdu, které jsou také ke stažení u jednotlivých dovolených na vodě.

Další informace naleznete v našich Všeobecných smluvních podmínkách.Všechny informace najdete souhrnně v našem katalogu vodáckých zájezdů Cesty 2018.

 

Podrobné pokyny k zájezdu

ZájezdTermínObecné informace pro danou skupinu zájezdůInformace jen pro daný zájezd
823222.6. - 24.6. Všeobecné informace Informace k zájezdu